Tippversenyünk 17. fordulója -> Newcastle United - Cardiff City 2016.11.05. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

tippverseny Mark29 Champo

Állítólag Dwight Gayle teljesen felépült, így aztán Rafa Beníteznek azzal a kellemes dilemmával kell szembenéznie, hogy Gaye vagy Mitrovic, esetleg Gayle és Mitrovic kezdjen-e? Matt Ritchie sárga lapok miatt hiányzik.

A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Newcastle United - Cardiff City 2016.11.05. 16:00

A speciális kérdés: Lesz-e öngól és/vagy kiállítás a mérkőzésen.

Az IGEN válaszok arra vonatkoznak, hogy bármelyik bekövetkezik (nem kell mindkettőnek), a NEM viszont arra, hogy egyik sem.

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):

Játékban szereplő név:

Végeredmény:

Gólszerzők: .......... ill. ..............

Speciális kérdésre a válasz:

További jó tippelést mindenkinek!

Hajrá Newcastle!

Championship 16. forduló: Cardiff City

Mark29 champo

Szombat délután a Cardiff City-t fogadjuk a St. James' Parkban. Ha a tabellára nézünk, akkor ez egy kötelező Newcastle győzelem. Ha a statisztikákat nézzük, akkor is. Ha a keretek minőségét, akkor meg pláne. Pont ezért nem szabad fél vállról venni.

1 Tovább

Tippversenyünk 16. fordulója -> Preston - Newcastle United - 2016.10.29. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Mark29

Preston North End - Newcastle 2016.10.29. 16:00

A speciális kérdés: Elhozzuk a három pontot Prestonból?

Mark29

6 Tovább

Newcastle 6 - 0 Preston - összefoglaló

összefoglaló Mark29

Tegnap simán kiütöttük a Preston North End csapatát a ligakupából. Hat gól, köztük egy jogos tizenegyes. Egy jogos kiállítás, három kapufa, egy kihagyott ajtó ablak helyzet, míg a másik oldalon egy szép lövés, amit egy még szebb Mats Sels védés követett. Ha minden helyzet bemegy, akkor 10-1 ide. Hajtás után az összefoglaló.

11 Tovább

Tippversenyünk 15. fordulója -> Newcastle United - Preston North End - EFL CUP 2016.10.25. 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

EFL Cup Tippverseny Mark29

Newcastle United - Preston North End 2016.10.25. 20:45

A speciális kérdés: Megdől-e a Ligakupa nézőszám rekordunk, azaz lesz-e több, mint 49.902 néző?

6 Tovább

EFL Cup 4. forduló: Preston North End

EFL cup Mark29

Az Ipswich Town hétvégi legyőzése után a Newcastle United továbbra is vezeti a tabellát. Hétközi meccs megint lesz, de ezúttal a ligakupában. Ma este 20:45-től a Preston North End csapata látogat a St. James' Parkba, ahol könnyen lehet, hogy rekord néző előtt rendezik a mérkőzést. Hajtás után egy kis bemelegítés estére.

Tippversenyünk 14. fordulója -> Newcastle United - Ipswich Town 2016.10.22. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

tippverseny Mark29

Sir Bobby Robson (1933-2009) két szeretett klubja csap ma össze. A 76. percben állva tapsol majd mindenki a stadionban a legendás manager tiszteletére.

Newcastle United - Ipswich Town 2016.10.22. 16:00

A speciális kérdés: Maradunk-e elsők a forduló után?

Championship 14. forduló: Ipswich Town

Champo Mark29

Holnap folytatódik a bajnokság, a Newcastle az Ipswich Town csapatát fogadja. Kedden magabiztos játékkal győztük le a Barnsley-t idegenben, és a Norwich döntetlenjének, valamint a Huddersfield vereségének köszönhetően a szezon során először a tabella élére kerültünk. Már csak meg kell tartani ezt a pozíciót a hátralévő harminchárom fordulóban.

5 Tovább

Championship 13. forduló: Barnsley

champo Mark29

Ma este 20:45-től az Oakwell stadionban, a Barnsley FC vendégeként lép pályára a Newcastle United. A cél egyértelmű. A bajnokságot jól kezdő, de az utóbbi időben látványosan visszaeső hazaiakat is le kell győzni. A csapatot mindenképpen segíteni fogja, hogy 6000 vendég szurkoló lehet jelen a stadionban, amiért dícséret illeti a Barnsley vezetőségét. Hajtás után harangozás.

11 Tovább

Tippversenyünk 13. fordulója -> Barnsley - Newcastle United 2016.10.18. 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Ma ismét meccs egy középcsapat ellen.

Barnsley - Newcastle United 2016.10.18. 20:45

A speciális kérdés: Lesz 5 gól a meccsen?

Tippversenyünk 12. fordulója -> Newcastle United - Brentford 2016.10.15. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

A válogatott szünet után újra itt vagyunk, egy kötelező győzelem előtt. Meglesz vagy nem?

Newcastle United - Brentford 2016.10.15. 16:00

A speciális kérdés: Gayle betalál az ellenfél kapujába?

Championship 12. forduló: Brentford

Mark29 Champo

Kéthetes szünet után visszatér a Championship, a Newcastle pedig folytatja a hadjáratát, melynek célja a visszajutás a Premier Leaguebe. A következő 21 napban 6 tétmeccsen játszunk, az öt bajnoki mellett ugyanis lesz még egy Ligakupa meccsünk is a Preston North End ellen. Ne szaladjunk azonban ennyire előre. A holnapi ellenfelünk az előző szezonban a kilencedik helyen végző, jelenleg pedig a hetedik helyen tanyázó Brentford lesz. Extra rövid beharangozó.

5 Tovább

Tippversenyünk 11. fordulója -> Rotherham - Newcastle United 2016.10.01. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Rotherham United - Newcastle United 2016.10.01. 16:00

A speciális kérdés: Lesz 2 gól különbség a két csapat között (2-0, 3-1, 1-3, 0-2...stb)?