Impresszum Help Sales ÁSZF Panaszkezelés DSA

Tippversenyünk 21. fordulója - Newcastle United - Birmingham City 2016.12.10 16:00

tippverseny Mark29

A Blackburn hatalmas mázlival nyerni tudott a St. James' Parkban. A Hull ellen a kezünkben volt a továbbjutás, de a vezetés megszerzése után azonnal egyenlíteni tudtak az emberhátrányban lévő Tigrisek. Sőt, tizenegyesekkel végül tovább is jutottak. A Nottingham Forest vendégeként hatalmas játkvezetői hibák következtében kettős emberhátrányba kerültünk, de Robin Hoodék még így is csak a 85. percben tudták kicsikarni a győzelmet. Röviden ennyi annak a 10 napnak a krónikája, amikor három meccset is játszott a Newcastle United. Nem sikerült jól ez a sorozat, és akkor még enyhén foglamaztunk.

Ebből az állapotból kell most kimozdulni, mert decemberben (egészen január elejéig) iszonyatos meccsdömping következik. Elsőnek mindjárt a Biringham City elleni. Rafa Benítez nyugalomra int minket, mi pedig az eddigeiek alapján hiszünk neki. Pánikolni nem kell, egy ilyen komoly sorozatnak higgadtan kell nekivágni. A meccset nem közvetítik, így streamek sem lesznek.

A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Newcastle United - Birmingham City 2016.12.10. 16:00

A speciális kérdés: Lesz-e több, mint 2,5 gól a meccsen?

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):

Játékban szereplő név:

Végeredmény:

Gólszerzők: .......... ill. ..............

Speciális kérdésre a válasz:

További jó tippelést mindenkinek!

Hajrá Newcastle!

6 Tovább

Tippversenyünk 19. fordulója -> Hull City - Newcastle United 2016.11.29 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

EFL Cup Mark29 tippverseny

Isaac Hayden és Mohamed Diamé (a kép jobb oldalán) tavaly még a Hull City feljutásásban vállaltak komoly szerepet. Diamé, konkrétan a playoff döntőben szerzett góljával egyenesen a Premier Leaguebe lőtte a Tigriseket. Ma visszatérnek, de már a Newcastle továbjutásáért küzdenek.

Hull City - Newcastle United 2016.11.29. 20:45

A speciális kérdés: Lesz-e hosszabbítás a meccsen?

0 Tovább

Tippversenyünk 17. fordulója -> Newcastle United - Cardiff City 2016.11.05. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

tippverseny Mark29 Champo

Állítólag Dwight Gayle teljesen felépült, így aztán Rafa Beníteznek azzal a kellemes dilemmával kell szembenéznie, hogy Gaye vagy Mitrovic, esetleg Gayle és Mitrovic kezdjen-e? Matt Ritchie sárga lapok miatt hiányzik.

Newcastle United - Cardiff City 2016.11.05. 16:00

A speciális kérdés: Lesz-e öngól és/vagy kiállítás a mérkőzésen.

Az IGEN válaszok arra vonatkoznak, hogy bármelyik bekövetkezik (nem kell mindkettőnek), a NEM viszont arra, hogy egyik sem.

0 Tovább

Tippversenyünk 15. fordulója -> Newcastle United - Preston North End - EFL CUP 2016.10.25. 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

EFL Cup Tippverseny Mark29

Newcastle United - Preston North End 2016.10.25. 20:45

A speciális kérdés: Megdől-e a Ligakupa nézőszám rekordunk, azaz lesz-e több, mint 49.902 néző?

6 Tovább

Tippversenyünk 14. fordulója -> Newcastle United - Ipswich Town 2016.10.22. 16:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Sir Bobby Robson (1933-2009) két szeretett klubja csap ma össze. A 76. percben állva tapsol majd mindenki a stadionban a legendás manager tiszteletére.

Newcastle United - Ipswich Town 2016.10.22. 16:00

A speciális kérdés: Maradunk-e elsők a forduló után?

0 Tovább

Tippversenyünk 10. fordulója -> Newcastle United - Norwich City 2016.09.28. 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Newcastle United - Norwich City 2016.09.28. 20:45

A speciális kérdés: Lesz-e kiállítás a mérkőzésen?

21 Tovább

Tippversenyünk 9. fordulója -> Aston Villa - Newcastle United 2016.09.24. 18:30 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Mark29 tippverseny

Sajnos úgy alakult, hogy ezelőtt a fontos meccs előtt nem tudtuk megoldani a beharangozó megírását. Viszont ezalá a poszt alá várjuk a kommenteket. Angliában TV-s meccs, szóval streamek lesznek dögivel.

TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Aston Villa- Newcastle United 2016.09.24. 18:30

A speciális kérdés: lesz-e több, mint 2,5 gól?

9 Tovább

Tippversenyünk 8. fordulója -> Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (EFL Cup) 2016.09.20. 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

Hétvégén nagyon megtréfáltak minket a Frakasok. Sikerülhet nekik négy napon belül kétszer győzni? Vagy revansot veszünk?

Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 2016.09.20. 20:45

A speciális kérdés: Lesz-e hosszabbítás?

12 Tovább

Tippversenyünk 6. fordulója -> Derby County - Newcastle United 2016.09.10. 18:30 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK