Tippversenyünk 19. fordulója -> Hull City - Newcastle United 2016.11.29 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

EFL Cup Mark29 tippverseny

Isaac Hayden és Mohamed Diamé (a kép jobb oldalán) tavaly még a Hull City feljutásásban vállaltak komoly szerepet. Diamé, konkrétan a playoff döntőben szerzett góljával egyenesen a Premier Leaguebe lőtte a Tigriseket. Ma visszatérnek, de már a Newcastle továbjutásáért küzdenek.

A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Hull City - Newcastle United 2016.11.29. 20:45

A speciális kérdés: Lesz-e hosszabbítás a meccsen?

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):

Játékban szereplő név:

Végeredmény:

Gólszerzők: .......... ill. ..............

Speciális kérdésre a válasz:

További jó tippelést mindenkinek!

Hajrá Newcastle!

EFL Cup, negyeddöntő: Hull City

EFL Cup Mark29

Kedden este, 20:45-kor Ligakupa negyeddöntő mérkőzésen lépünk pályára a Hull City ellen. Rafa Benítez hivatalosan komolyan veszi a kupát, várhatóan a lehető legerősebb kezdővel lépünk pályára. Egyrészt jó visszajelzés lesz a csapat erejével kapcsolatban, hogy mire mennek egy Premier League klub ellen. Másrészt a szombati, felforgatott kezdővel indított, és végül szerencsétlenül elbukott, Blackburn elleni fiaskót is azonnal megbocsátják még a legszigorúbb szurkolók is, ha a kupában továbbjutunk.

4 Tovább

Tippversenyünk 15. fordulója -> Newcastle United - Preston North End - EFL CUP 2016.10.25. 20:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK