Tippversenyünk 30. fordulója - Oxford United - Newcastle United 2017.01.28. 16:00

Mark29 tippverseny fa kupa

Az F.A. kupában ma délután az Oxford United vendégeként lépünk pályára. A 12.500 férőhelyes stadionban telt hát várható, 1.800 geordie szurkolóval. Az Oxford tavaly másodikként jutott fel a negyedosztályból a Leagu One-ba, ahol jelenleg a 12. helyen állnak.

Lebecsülni nem szabad őket, viszont egyértelműen győzni kell. TV-s közvetítés nem lesz, így stream sem várható.

A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Oxford United - Newcastle United 2017.01.28. 16:00

A speciális kérdés: 2.5 gólnál több vagy kevesebb lesz-e a meccsen?

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):

Játékban szereplő név:

Végeredmény:

Gólszerzők: .......... ill. ..............

Speciális kérdésre a válasz:

További jó tippelést mindenkinek!

Hajrá Newcastle!

Mark29

16 Tovább

Tippversenyünk 28. fordulója - Newcastle United - Birmingham City 2017.01.18. 20:45

FA kupa újrajátszás. Sérültek, fáradt játékosok és újoncok, visszatérők. Felül az én kezdőmet látjátok. Én bizony játszatnám a sérülés után visszatérő Elliotot és Haidarát, az eltiltását letöltő Shelveyt, és a visszatérő Sammy Ameobit is. Tiotét, akinek a Sporting Gijonba igazolását végül - ideiglenesen - mégsem hagyta jóvá Benítez. Az elefántcsontparti valószínűleg akkor távozhat, ha érkezik erősítés a középpályára. Elöl pedig bevetném a fiatal Tom Heardmant, aki a tartalék meccseken szépen termeli a gólokat. Sőt csereként biztosan bevetném a fiatal cselkirályt, Yasin Ben El-Mhanni-t is. A srác mindent tud a labdával, amit kell, persze kérdés, hogy csak egy freestyle-os, vagy meccshelyzetben is jó döntéseket hoz.

Newcastle United - Birmingham City 2017.01.18. 20:45

A speciális kérdés: Lesz-e hosszabbítás a meccsen?